Personel Taşıma Hizmetİ (Servis)

TRUZİM SERVİS HİZMETLERİ

  • Personel Taşımacılığı

Günümüzde firmaların en önemli sıkıntılarından biri olan zaman kaybı sıkıntıdan öte her anlamda büyük kayıplara neden olmaktadır. Hizmet verdiğimiz firma personellerinin konforlu ve güvenli bir şekilde zamanında iş yerinde olmalarını prensip edinmiş ve bu prensibin doğrultusunda her türlü olasılığı en ince ayrıntısıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmetini uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

  • Öğrenci Taşımacılığı

Değerli çocuklarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu bilinç ışığında hareket ederek onlara verilecek olan hizmetinde o derece güvenli olması konusunda özen ve hassasiyeti göstermekteyiz. Bu nedenle onların başlarına gelebilecek herhangi bir hadiseyi daha önceden alınacak tedbirlerle önlemeyi, sürücülerimiz ve öğrencilere eşlik eden rehberlerimizin bu sorumluluğu taşıyacak kişilerden oluşmasını sağlamaktayız.

 

VIP taşıma hizmetleri

Kuvars kurumsal bünyesinde yer alan özel transfer hizmetleri birimimiz; Sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine modern donanımlı araçlarla deneyimli ve saygılı araç sürücüleri ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir.
Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evrak götürülmesi gibi işlerin takibinde talep edildiği takdirde Özel Transfer Hizmetleri birimimizce gerçekleştirilmektedir.

 

  • Araç Takip Sistemi

Firmamız nezdinde bulunan tüm araçların 7/24 takibi yapılmaktadır.GPS teknolojisinin en son ürünleri kullanılmakta olup, bu teknolojinin sunduğu tüm imkanları biz de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İsteğe göre hizmet sunduğumuz firmalarda takibini kolayca yapmaktadır.

 

 

  • Filo Kiralama

Sağladığı Avantajlar, Filo kiralama sayesinde ciddi bir ekonomi sağlarsınız ve finans kaynağınızı sürekli değer kaybeden bir yatırım kalemine bağlamamış olursunuz. Filo kiralama, firmanıza değerli finans kaynağınızı diğer fırsatlara yöneltmeniz noktasında ciddi avantaj sağlar. Günümüzde pek çok kuruluş, araç satın alma yerine uzun dönem kiralamayı tercih ediyor ve operasyonel filo kiralamanın avantajlarından yararlanıyor. Özellikle araç filosu bulunan şirketler için araç kiralamak satın almaktan çok daha akılcı bir çözüm olmaktadır.

 

 

  • Sürücü Eğitimleri

3

Sürücülerimize Çocuklarınızı Rahatlıkla Teslim Edebilirsiniz Çünkü çocuklarınız sürcünün arabasına bindiği andan itibaren kendi çocuğudur.

 

  • Personellerimize verilen eğitimler;

90 Dk. ve Etkili İletişim Eğitimi | İlkyardım Eğitimi
Problem Çözme ve Yaratıcılık Eğitimi | Stresle Başa Çıkma Eğitimi
Vaka Analizi Eğitimi | Güvenli Sürüş | Psikoteknik
Autodrom ( İleri Sürüş Teknikleri ) | İş başı ve Oryantasyon Eğitimi