Temizlik Hizmetleri

TEMZİLİK HİZMETLERİ

  • Fabrika temizliği

 Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamalarında değişiklik gösterebilmektedir. Fabrika temizlik verdiğimiz hizmet detayları şöyledir: Camların silinmesi, duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve wc lerin temizlikleri, merdiven ve asansör temizliği, zemin temizliği.

Fabrika temizlik hizmetimiz: Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.

  • Ofis temizliği

 KUVARS Kurumsal  Hizmetler olarak ofis temizliği konusunda daha kolay ve pratik calışma saatleri ile çalıştığınız mekanlarınızı sağlıklı hala getirmek bizim en büyük görevimiz ofis temizliği genellikle hafta sonları ve akşam part time hizmet vererek sizi hic bir şekilde rahatsızlık vermiyoruz

KUVARS Kurumsal Hizmetler şirketi olarak periyodik temizlik hizmet verdiğimiz firmalarla uzun yıllar çalışarak profesyonelliği uzun vadede tutmak hedeflerimizdendir. ofis temizliği insanların yaklaşık 6, 7 saat geçirttikleri mekanlar olduğu için daha sıklıkla temizlenmesi gereken yerlerdir, bu düşünceyle yola çıkarak detaylı ve doğru temizlik ürünlerini kullanarak hem hijyeni hem de hassas bölgeleri zarar vermeden temizlemekteyiz.

 

 

  • İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz siz değerli müşterilerimize hayallerini kurduğu temiz bir ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetidir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekânın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde kaliteli ve her yüzeye ayrı temizlik ürünü kullanılması gerekmektedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

  • Avm temizliği

 En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekânda temizlik yapmak bir o kadar zordur
müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır. Bütün avm ler yaşam ve alışveriş merkezi konumunda müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir. Bu nedenle avm’ler müşteri sirkülasyonunun en yoğun yaşandığı alanlar olmuştur.
Avm temizliği bu bağlamda kurumsal çözümler ve teknolojik ekipmanlarla daha etkin ve kalıcı bir temizlik yapmaktayız.

  • Plaza temizliği

 Firma ve şirketlerinize ait plaza, satış mağazası ve showroom gibi iş yerlerinizin genel bina temizliği, cam silme, bahçe düzenlemesi gibi işlerinizi doğru personel ve ekipmanlarla en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Firmaların önyüzü olan çalışma yerlerimizin dış çeperleri ve içerisini çalışanları rahatsız etmeden doğru zamanda ve doğru malzemelerle gözle görünen ve gözle görünmeyen bakterileri ve kirleri detaylı bir şekilde temizliğini yapıyoruz

 

  • Cilalama hizmetleri ve halı yıkama

Zeminler zamanla aşınmaktadırlar. Temizlik sürekli uygulansa bile kullanım yoğunluğu ve kirlerin zeminle etkileşimi ile bozulmalar gerçekleşecektir. Zeminlerin dayanıklılığı arttırıcı ve görünümü güzelleştirici uygulamalarımızı zeminin cinsine göre polimer yada kristalize uygulamalar ile sağlanmaktayız.

Duvardan duvara Kaplı halılarınız sökülmeden yerinde temizlenir. Kirlilik durumuna göre gerektiğinde fırçalama yöntemi uygulanır. Oluşmuş lekelerin sökülmesi için özel leke çözücü kimyasallar kullanılır. Halı altında elektrik ve data kabloları mevcut olan alanlarda, özel kimyasalların fırçalanması ile kuru halı yıkama yapılır.

 

  • Haşere kontrol hizmetleri

Hastalık yayma riskinin yanı sıra yaşam alanlarınada zarar vermekte olan haşere ve kemirgenlere karşı planlı bir mücadele ve kontrol sistemi kurarak sağlıklı ve güvenilir çalışma ortamları sunmaktayız.

 

  • Endüstriyel temizlik makinaları

Fabrikalarda temizlik şirketlerinde kullanılan endüstriyel temizlik makinaları ıslak kuru vakumlar cila makinaları zemin otomatları halı yıkama makinaları tamir bakımı ve bunlara ait olan fırçaların örülmesi satışı ve aylık bakımı yapılmaktadır.

kuvars-temizlik-hizmetleri