Uluslar Arası Nakliye Hizmeti

8
Firmamız, dünya’nın hızla değişen ve Türkiye’nin her geçen gün büyüyerek gelişmekte olan ithalat ve ihracat uygulamalarının sonucu, orta ölçekli bir taşımacılık şirketi olarak İstanbul’da kurulmuş, marka değerini ve kurumsal kimliğini her geçen gün yükseltmeye çalışan bir lojistik firmasıdır.

Sektörün yoğun rekabet şartları altında, teknolojik alt yapımız ve her biri kendi alanında uzman kadromuz ile siz müşterilerimizin uluslararası deniz, hava ve karayolu taşımalarını ‘kesintisiz hizmet’ zincirimizin bir halkasını oluşturan 4 kıta’daki seçkin acentelerimizin iş birliği ile en kaliteli hizmeti, hızlı ve en uygun maliyetlerle lojistik çözümler getirmektedir. Yaptığınız ihracat ve ithalat işlerinizde iki taraflı iletişim ağı kurup yükleme organizasyonlarınızı kısa zamanda gerçekleştirmektedir.

müşteri memnuniyeti ilkelerine dayalı misyonumuz ile konumuz olan tüm taşıma işlerinize birlikte çalışabilmek ve çözüm ortağınız olabğilmek amacı ile değerli taleplerinizi bekler, işlerinizde başarılar dileriz.

Bizim Farkımız…

sektörün genel yapısını ele aldığımızda en büyük farkımızın dürüstlük ve güvenilirlik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. hizmet sektörünün en önemli unsuru olan güven duygusunun sektörümüzde en büyük sermaye olduğunu biliyoruz ve bu bilinci tüm personelimize hizmet içi eğitimler ile aktarıyoruz. müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman doğru bilgileri verip, onların menfaatlerini ön planda tutarak hareket yönümüzü belirliyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. y ükünüzün işlemleri nerede yapılacak olursa olsun tüm işlemleri tek bir merkezden kontrol ediyoruz. böylece hem iletişimde hem de zaman yönetiminde sizlere daha verimli bir çalışma ortamı sunuyoruz. kısacası bizler, yoğun iş yükünüzü azaltmak ve lojistik anlamda çok iyi bir partner olmak için varız.

10

Denizyolu Taşıması

Deniz taşımacılığı, multimodal taşımacılığın ve ticaretin yapı taslaklarından biridir. kuvars uluslararası nakliye olarak bizler, dünya’nın her noktasında bulunan güçlü acente ağımızın desteği ile hem ithalat hem ihracat ayağında komple konteyner, parsiyel konteyner, yanı sıra kısmi ya da komple gemi kiralama servisilerimizi seri ve ekonomil fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.  gerek kapıdan kapıya, gerekse limandan limana taşımacılık için önceden belirtilen tarifeli seferler ile servis süreleri belirlenmekte çıkış ve varış bilgileri disiplin içinde takip edilmektedir.

Kuvars Deniz Taşımacılık Servisi 

 • full, parsiyel, ithalat, ihracat servisi
 • dağıtım, toplama, depolama, etiketleme servisi
 • deniz + uçak servisi ( kombine taşımacılık )
 • ithalat, ihracat gümrükleme ve teslimat hizmetleri
 • kapıdan kapıya teslim servisi
 • ithalat, ihracat konsolidasyon servisi

11
Havayolu Taşıması

havayolu kargo taşımacılığının hassas bir konu olması ve iyi zamanlama gerektirmesinden dolayı kuvars, müşterilerimizin özel gereksinimlerine uygun kapsamlı taşımacılık planları geliştirmektedir.
bu, müşterilerimizin gerek yurt içi, gerekse bu, müşterilerimizin gerek yurtiçi gerekse yurtdışı gereksinimleri ile ilgili hedeflerini öğrenmekle mümkün olabilmektedir. hassas ve değerli malların taşınması, ilgili herkes için bir zaman baskısı oluşturmakta ve işlerin belirli zamanlarda tamamlanmasını gerektirmektedir.
dolayısıyla, hava taşımacılığı departmanımız her müşteri için özel hizmet planları geliştirmekte ve ardından nitelikli hizmet için gereken operasyon planını uygulamaktadır.

12

Karayolu Taşıması

kuvars; uluslararası standartlara sahip iş ortakları ile karayolu operasyonunu gerçekleştirmektedir.

kara yolu taşımalarındaki olası riskleri ortadan kaldıran operasyonumuzla ve zaman / maliyet oranını en iyi seviyede tutan taşıma bedellerimizle her zaman kendinizi güvende hissedeceksiniz.

kara yolu taşımacılığındaki hizmetlerimiz;

Komple Tır Taşımacılığı (ftl)

 • almanya, belçika, hollanda, ingiltere, italya, danimarka, norveç, isveç, finlandiya, polonya, macaristan, çek cumhuriyeti,  hırvatistan, yunanistan, bulgaristan, romanya
 • rusya, kazakistan, türkmenistan, azerbeycan
 • iran, suriye, ürdün, b.a.e, katar, suudi arabistan
 • hacimli veya ağır yükler için özel treyler ile taşımalar (low bed vb.)
 • proje taşımaları
 • oto taşıyıcı treyler temini
 • iç nakliye hizmetleri

 

Parsiyel Tır Taşımacılığı (ltl)

 • Tüm avrupa ülkeleri
 • Rusya ve Türk Cumhuriyetleri
 • İran, Suriye, Ürdün, B.A.E, Katar, Suudi Arabistan

İLETİŞİM:

cigdem@kuvarslojistik.com

taskin@kuvarslojistik.com